Esinejad

Esinejad

Lille Lindmäe

lille lindmäe

Lille Lindmäe on diplomeeritud ekstrasenss ja bioväljade korrastaja. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas.

Lille on töötanud biovälja korrastajana ja koolitajana nii Tartus kui Soomes. Ta on pidanud loenguid neljas keeles mitmes riigis, muuhulgas näiteks Tartu Ülikooli arstiteaduskonna perearstide täienduskursustel ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.

Lille on kirjutanud raamatud „Iidse teadmisega õnnistatud“ ja „Tähed on bioväljas ja taevas“.

Oma loengutel jagab Lille bioenergeetika uuringutelt saadud teadmisi ja kogemusi: seletusi imeparanemise juhtumitele, lugusid biovälja korrastamisest ja sellest, milline jõud on usul ja palvel ning kuidas seda tajuda.

Lille Lindmäe mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ja loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.

Lillet saab kuulata-vaadata:

saates „Maatriks“:

https://www.youtube.com/watch?v=TPc5ot91fKE

soomekeelses filmis „Parantajan tie“:

https://www.youtube.com/watch?v=9QjSm7G9xSM

saates „Hallo, Kosmos!“

http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/5c4542d5-98a8-4d00-b951-4081b1bac698

http://r2.err.ee/v/hallokosmos/uudised/c8cb1477-aec3-4975-a536-171b4ed6983a

Jeesuse poolt Edgar Cayce`i kaudu antud

Palve:

Meie Isa, kes Sa oled taevas,

Sinu riik tulgu.

Sinu tahtmine sündigu

Nii taevas kui ka maapeal.

Anna meile homme meie igapäevased tarbed.

Anna meile andeks meie patud

Nagu meie andeks anname neile,

Kes on meie vastu eksinud.

Ole meie õpetaja rasketel aegadel

Kaoses ja kiusatustes.

Juhata meid vagaduse radadele

Sinu nimel.

Aamen

Mai-Agate Väljataga

Mai-Agate Väljataga on selgeltnägija, ravitseja ja regressiooniterapeut. Ta on avastanud, et paljudel foobiatel või kaasasündinud rasketel haigustel on seos eelmiste eludega, ning nende tervendamiseks on vaja mõista eelmiste elude sõlmpunkte ja need lahti harutada. Selleks on vaja juhtida inimene tagasi algpõhjuse juurde. Mõnikord piisab vaid põhjuse mõistmisest, et algaks tervenemine.

Mai-Agatet saab kuulata:

saates „Hallo, Kosmos!“:

http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/649badf7-7119-415b-91de-f2b0d169a607

Tema 21 elutarkust on loetavad GoodNews lehelt:
http://www.goodnews.ee/21-inspireerivat-elutarkust-mai-agate-valjatagalt

Mai-Agate teostega saab tutvuda näiteks siin:

http://www.apollo.ee/catalogsearch/advanced/result/?autor=Mai-Agate%20V%C3%A4ljataga

 

Martin Toht

Martin-Toht

Martin Toht on metsade keskel kasvanud reiki meister-õpetaja. Huvi inimeste ravimise vastu tekkis Martinil juba varajases lapsepõlves, kui ta oma lapsepõlveradadelt erinevaid ravimtaimi korjas ja neist raviteesid valmistas.

Reikiga hakkas Martin tegelema 16 aastat tagasi, mil ta oma terviseprobleemile tavameditsiinist abi ei saanud. Inimkeha toimimise paremaks mõistmiseks ning erinevate ravivõtete omandamiseks õppis Martin Tartu Ülikoolis viis aastat füsioteraapiat. Nii bakalaureuse- kui magistritöös uuris ta reiki kasutamist tavameditsiinis ja selle mõjusid. Ülikoolile järgnes arvukalt täiendkoolitusi Eestis, Soomes ja Inglismaal.

Inimeste veel paremaks abistamiseks õpib Martin ortopeedilise osteopaatia koolis. Tema õpingud Neijingi koolis Hiina traditsioonilise meditsiini erialal jõuavad lõpule järgmisel aastal.

Martini tegemiste ja tõekspidamiste kohta saab lugeda tema kodulehelt: www.taastusravi.com

 

Katrin Parve

kp

Katrin Parve on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi koolieelse pedagoogika ja psühholoogia erialal ning töötanud projektijuhina reklaami ja turunduse valdkonnas. Alates 2010. aastast on ta õppinud dr Rene Bürklandi juhendamisel Hiina meditsiini teooriat ning osalenud ka erinevatel praktilistel koolitustel.  Alates 2012. aastast juhendab qigongi treeninguid ning alates 2013. shindo venitustunde.

Loe Katrinist ja kuldse kella harjutustest lähemalt siit:
http://www.tervisealkeemia.ee/treeningud/kuldse-kella-harjutused

Metsamoor Irje Karjus

irje karjus

Metsamoor Irje Karjus on loodus- ja elamusturismi, maaelu, psühholoogia ja loodusteraapia lektor, lisaks Valgamaal asuva Metsamoori perepargi üks algataja ja juht. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis, Õpetajate Seminaris, Iirimaa Rahvuslikus Ülikoolis, Tampere Homöopaatia Akadeemias ja Annely Sootsi tervisekoolis. Taimedega ravitsemiseni jõudis Irje pärast esimese poja sündi, kui leidis apteegist juhuslikult Maria Trebeni raamatu „Tervis Jumala apteegist“.

Irje tegemiste ja tõekspidamiste kohta saab lugeda siit: tervisekodu.ee

Irje kirjutatud raamatute ülevaate leiate siit:http://www.metsamoor.ee/metsamoor/raamatud.html

 

Päeva juht Helen Anvelt

Helen Anvelt on mitmekülgne ja aktiivne inimene, kelle tööriistaks on tema ainulaadne hääl. Ta on Eesti üks tuntumaid rahvusvahelise karjääriga reklaamhääli. Hariduselt on Helen saksa-inglise filoloog ja massöör.

Helen töötab Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli välisprojektide koordinaatorina ja korraldab seltskonnatantsutunde. Ta on välja andnud neli omaloomingulist plaati „Selguse hetk“, „Armastan“, „Elada unistusi“ ja „I love“ ning koostanud populaarse inspireeriva vihiku „Unistuste raamat“.

Rohkem infot Heleni kohta loe palun

www.helenanvelt.com

https://www.facebook.com/helen.anvelt