Meist

Meist

UUE ENERGIA PÄEVA KORRALDAJAD

ALIIS ja MERLE on kunagised klassiõed, kes 30 aastat hiljem kokku saades leidsid end olevat kaks rõõmsameelset ja lõputult optimistlikku mosaiikinimest-ideede generaatorit, kelle ühes suunas liikuvatest mõtetest ja tekkinud sünergiast areneski Uue Energia Päeva idee ja teostus. Aliisi ja Merle ühine soov sel päeval on anda osalejatele uut energiat ning edastada Eesti oma ala parimate teadmisi, et igaüks saaks end vajalikul hetkel ka ise uue energiaga varustada ning ümbritsevast keskkonnast seda ammutada.
 
aliis
Aliis toimetab igapäevaselt terviseedenduse rindel. Ta motiveerib mõnusal ja targal moel võimlema kõiki alates lastest kuni eatuteni ning viib läbi praktilisi koolitusi igas Eesti nurgas (uuri täpsemalt www.treks.ee)
Kaisma Uue Energia Päeval viib Aliis ellu ühe oma unistuse luua massaaži-püramiidparv ehk energiaparv, mida osalejad proovida ja katsetada saavad. Lisaks toob ta kaasa Treksi mängud, mis vabadel hetkedel mängijaid ootavad.
 
merle
Merle suureks kireks on organiseerimine ja sündmuskorraldus. Enne Uue Energia Päeva ellukutsumist on ta kätt proovinud majandus-ja ärialaste konverentside, loengusarjade ning koolituste korraldamisega. Merle kindel plaan on muuta uue energia ammutamine Kaismal mitmepäevaseks traditsiooniks, kus osalejaid ootavad alati põnevad teemad ja tegevused.

Headeks partneriteks korraldajatele on Kaisma Puhkeala tublid ja toimekad noored arendajad Birjo ja Andres, kellega Merle ja Aliisi mõtted ja unistused hästi kokku kõlavad.

Mõnusat päeva ja olemist!